Ubytování v chalupě

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 21osob + 2 děti v 5 ložnicích. Disponuje plně vybavenou kuchyní včetně myčky nádobí. Je možné využít také pračku po předchozí domluvě. 

Součástí vybavení je také TV a Wi-fi připojení, ale pevně věříme, že okolní přiroda a možnosti vyžití vás uspokojí natolik, že nebude třeba ji ani zapínat. 

V chladnějších měsících je chalupa vytápěna podlahovým topením a kachlovými kamny. 

Ke stravování je možné využít vlastní kuchyni. Nakoupit si můžete v nedalekém obchodě vzdáleném cca 1,5 km. Pokud nechcete vařit můžete zajít na oběd do restaurace, která se nachází 1 km od chalupy.

Parkování je přímo u chalupy. 

Pokoje v přízemí

V přízemí se nachází 1 pokoj s manželskou postelí a 2 jednolůžkovými postelemi. Pokoj je možno využít jako bezbariérový - v přízemí se nachází 2 toalety s umyvadlem, koupelna se sprchovým koutem je však v horním patře. 

Dále je v přízemí plně vybavená kuchyně  s prostornou jídelnou a společenskou místností s kachlovými kamny. 

Pokoje v patře

V patře se nachází 4 pokoje s manželskou postelí a patrovou postelí. Ve dvou pokojích je patrová postel s max. nosností horního lůžka do 100 kg, proto jsou dvě lůžka počítána pro děti. Pokoje jsou prostorné a jsou útulně zařízeny. Součástí každého pokoje je také úložná skříň. 

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. Ručníky a základní toaletní potřeby jsou součástí vybavení chalupy.